W styczniu 2018r. Witek Jankowski, mąż naszej koleżanki Moniki Jankowskiej, prokurator rejonowej w Będzinie, zachorował na wielopostaciowego glejaka mózgu. Od tego czasu zaczęło się jego trudne i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja. Choroba jest niezwykle ciężka, lecz mimo to Witek codziennie dzielnie walczy mając ogromną świadomość choroby, ponieważ jest lekarzem neurologiem. W lutym tego roku usunięto mu guza oraz wdrożono radio- i chemioterapię. Mimo to Witek walczy i nie traci nadziei na powrót do zdrowia i powrót do pracy.

Prosimy o wsparcie Witka w jego walce z rakiem, prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji Prokuratorów i Pracowników Prokuratury im. Ireny Babińskiej KRS 0000074709 z dopiskiem cel szczegółowy „Witold Jankowski”.
Możecie również pomóc Witkowi w jego codziennych zmaganiach o zdrowie i życie, poprzez przekazanie darowizny na imienne subkonto Fundacji o nr 18 1500 1445 1214 4004 9685 0000 z dopiskiem „Witold Jankowski”.
W imieniu Witka i Jego Rodziny dziękujemy wszystkim Darczyńcom.