V Wiosenny Bieg Ksieżniczek

Gdy dni robią się coraz dłuższe, a słońce coraz śmielej sobie poczyna rysując figlarną złotą kreską portrety nadchodzącej wiosny każda prawdziwa księżniczka wie, że to najwyższy czas by pełne gracji, w eksportowych strojach sportowych wyruszyć na trasę wiosennego biegu i pokazać, że żadna siła nie zatrzyma „Jej Wysokości”, gdy ta postanowi rzucić światu wyzwanie.

Czytaj więcej...

Każdy z nas może dołożyć małą cegiełkę

Drodzy Przyjaciele.

Co miesiąc rośnie liczba wniosków o wsparcie finansowe w leczeniu. Wielu pacjentów musi otrzymywać pomoc cykliczną, z uwagi na przewlekły charakter schorzeń. Chcielibyśmy udzielać tej pomocy w pełnej postaci ale stajemy przed dramatycznymi decyzjami o obniżaniu świadczeń. Każdy z nas może dołożyć małą cegiełkę dla potrzebujących deklarując potrącenie ze swojej wypłaty nawet drobnej kwoty co miesiąc.

Poniżej oświadczenie o upoważnieniu pracodawcy do potrącenia.

Jeśli 1000 osób przeznaczy po 5 zł miesięcznie potrzebujący zyskają 60 tysięcy rocznie, a jeśli 10 zł - 120 tysięcy rocznie.

oswiadczenie_o_upowaznieniu_pracodawcy.pdf

Dziękujemy że jesteście z nimi.

Spartakiada Prawników 2017

Drodzy Państwo!


Ogólnopolskie Spartakiady Prawników to nie tylko aktywność fizyczna i rywalizacja jurystów. Rozgrywki sportowe sprzyjają bowiem także dobrej zabawie i integracji wszystkich uczestników zmagań. Podobnych atrakcji nie zabraknie również w tym roku w Lublin. Ich kulminacją, wieczorem 14 września 2017r., będzie Bal Sportowca, a jego zwieńczeniem aukcja charytatywna zorganizowana z myślą o chorych dzieciach, podopiecznych naszej Fundacji.

Czytaj więcej...

Nasz nowy film

                  Są takie chwile w życiu, kiedy wszystko staje miejscu - gdy całe nasze życie staje nam przed oczami. Służba, kariera zawodowa, osiągnięcia w pracy - to wszystko traci sens. W tej jednej chwili jesteśmy sami, sam na sam z diagnozą... Przedstawiamy Wam tylko niektórych naszych podopiecznych: Julia, Lenka, Zosia, Blanka, Kubuś... Jest jeszcze wielu, wielu innych. Każdy z nas może im pomóc. W ich imieniu gorąco prosimy o przekazanie 1% podatku. Bardzo prosimy! 

Film o Fundacji

 Film fundacji

Wyróżnienie w konkursie Prawnik pro bono

Działalność pro bono czyni prawników lepszymi. Wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu, Przewodniczący naszej fundacji T. Salwa, jest tego znakomitym przykładem.Tomku serdecznie gratulujemy!

Apel o pomoc dla Leszka

Pomóż Leszkowi - przekaż 1% podatku lub darowiznę

Szanowni Państwo!
Leszek Goławski, prokurator Prokuratury Regionalnej i wieloletni Rzecznik Prasowy Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach, wiosną 2016 r. zachorował na wielopostaciowego glejaka mózgu.
Od tej pory rozpoczęło się jego trudne i bardzo kosztowne leczenie oraz rehabilitacja. Choroba jest bardzo ciężka, lecz mimo to Leszek dzielnie walczy, a wdrożona dotychczas terapia sprawia, że wciąż może się cieszyć zwykłym dniem i nie tracić nadziei na poprawę swojego stanu.
Przekazując 1 % podatku lub darowiznę Fundacji z dopiskiem „Leszek Goławski” możecie pomóc Leszkowi w jego codziennych zmaganiach o zdrowie i życie. Nr konta 18 1500 1445 1214 4004 9685 0000
Gorąco dziękujemy wszystkim Darczyńcom!

Czytaj więcej...

Prośba o 1 %

Aby Nowy Rok przyniósł radość, szczęście i pomyślność! Kochani radość i szczęście można wciąż powiększać, pozostając życzliwym i pomagając tam, gdzie będący w potrzebie wypatrują wsparcia. Prosimy pięknie, abyście także w tym roku nie zapomnieli o naszych podopiecznych.