VII edycja dni kryminalistyki

Już za kilkanaście dni odbędzie się pod naszym patronatem honorowym VII edycja Dni Kryminalistyki, organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Wrocław.
Wydarzenie potrwa od 15 do 17 marca 2016 r w stolicy Dolnego Śląska.


W programie m. in. udział w zwiedzaniu laboratorium kryminalistycznego i spotkania z przedstawicielami organów ścigania. W ramach projektu planowane są: seminarium w przedmiocie głośnych spraw kryminalnych oraz debata na temat prawa do posiadania broni. Zaproszeni goście przedstawią różne zagadnienia w interesującej i przystępnej formie. Wśród prelegentów nie zabraknie również przedstawicieli naszej fundacji.
Na pewno to wydarzenie w kalendarzu muszą sobie zaznaczyć wszyscy ci, którzy widzą siebie w przyszłości na stanowisku prokuratora lub sędziego, ale także osoby, które fascynują nauki o przestępstwie, tajniki medycyny sądowej, sposoby zbierania dowodów czy popełniania zbrodni i występków.
Jeśli dodać, że uczestnicy będą mieć wstęp do miejsc zazwyczaj niedostępnych dla ogółu, to z pewnością będzie to prawdziwa gratka.

Szczegółowe informacje pod linkiem:
https://www.facebook.com/events/554478218060897/

Na koniec pozostaje tylko serdecznie zaprosić Państwa do udziału!