Drodzy Państwo!

Ogromnie miło nam zakomunikować, że finałem XXVII Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników Szczecin 2016 i Balu Sportowca stała się kwota ponad 17 000 zł. Do naszych chorych milusińskich trafi blisko 11 000 zł. Pozostałe pieniądze będą wsparciem dla Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę. Absolutnym hitem licytacji stały się przedmioty podarowane przez Prokuratora Krajowego. Zwycięzca aukcji nabył je za 4000 zł!

Pragniemy serdecznie podziękować: Gospodarzowi Spartakiady, Sponsorom, Osobom które wielkodusznie podarowały przedmioty na aukcję i licytację oraz wszystkim prawnikom którzy nabywali kupony loteryjne i szlachetnie rywalizowali o gadżety. Każda złotówka z tej imprezy sportowo- charytatywnej to realna pomoc dla naszych dzieci.