V Wiosenny Bieg Ksieżniczek

Gdy dni robią się coraz dłuższe, a słońce coraz śmielej sobie poczyna rysując figlarną złotą kreską portrety nadchodzącej wiosny każda prawdziwa księżniczka wie, że to najwyższy czas by pełne gracji, w eksportowych strojach sportowych wyruszyć na trasę wiosennego biegu i pokazać, że żadna siła nie zatrzyma „Jej Wysokości”, gdy ta postanowi rzucić światu wyzwanie.

Zapraszamy wszystkie księżniczki i książęta oraz ich szacowne dwory w dniu 25.04.2021 r. do ruszenia na trasy biegowe, wskoczenia na bieżnie i orbitreki. Zachęcamy do przebiegnięcia/przejścia wraz z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami co najmniej jednej Rett Mili (czyli jednej mili lądowej). Będzie ona znakiem, że pamiętamy o dziewczynach z Zespołem Retta, dla których taki dystans to często wyzwanie na miarę maratonu. Każdy przebiegnięty, przespacerowany czy „przedeptany” dystans będzie wspaniałym symbolem, że razem można pokonać wiele przeciwności na drodze do osiągnięcia nawet najodleglejszego celu.

W tym roku biegniemy nie tylko aby pokazać wsparcie, ale też po to aby ze sprzedaży pakietów startowych zebrać pieniądze na finansowanie badań realizowanych w ramach prowadzonego przez Rett Syndrome Research Trust projektu Cure360, którego celem jest wyleczenie zespołu Retta.
Jako że prawdziwe księżniczki nigdy nie rozstają się ze swoimi tiarami (to kwestia stylu i esencja książęcości 🙂), oczekujemy na Wasze zdjęcia i filmy z biegu w pełnej książęcej krasie. Prześlijcie je nam koniecznie abyśmy mogli zaliczyć Wam udział w biegu.

Co do zasady startujemy o godz. 10:00, aczkolwiek jest ona orientacyjna i każdy może wyruszyć w trasę o dowolnej porze. Niemniej jednak będzie nam miło jeśli spotkamy się w możliwie jak największej liczbie na wirtualnym starcie o 10:00 🙂

Więcej szczegółów organizacyjnych znajdziecie na stronie Wiosennego Biegu Księżniczek (www.princessrun.rettsyndrome.pl)