Julia ma dwa latka. Urodziła się jako skrajny wcześniak. Od dnia narodzin zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi w efekcie których ma orzeczoną niepełnosprawność. Dziewczynka nie wstaje, ani nie stoi samodzielnie, nie raczkuje i nie chodzi. Nie jest w stanie nawet się podeprzeć kiedy leży na brzuszku. Pomimo trwającej rehabilitacji deficyty neurologiczne wciąż się utrzymują. Z pewnością dla poprawy jej zdrowia niezbędna będzie stała i intensywna rehabilitacja. Obecnie Julka znajduje się pod opieką lekarzy: neurologa, kardiologa, okulisty, ortopedy, lekarza rehabilitanta oraz psychologa i logopedy. Nieodzowna jest dalsza opieka wielospecjalistyczna i terapeutyczna. Pomimo tak wielu kłopotów ze zdrowiem Julia jest bardzo inteligentną, pogodną dziewczynką, która bardzo chce samodzielnie stanąć na nogi. Niestety na razie słabe ciałko odmawia posłuszeństwa. Wspólnie jednak możemy to zmienić!

Kochani gdyby ktoś pragną wspomóc leczenie Julki, może to uczynić wpłacając dowolną darowiznę na konto naszej fundacji: 18 1500 1445 1214 4004 9685 0000 z dopiskiem: „dla Julii Wachstiel”